top of page

iHome Studio, to połączenie pasji do projektowania z wieloletnim doświadczeniem.
Pracownia, której założycielką jest Barbara Godawska, istnieje od 2010 roku i ma na koncie ponad 200 zrealizowanych projektów. W 2021 roku, do teamu dołączyła Urszula Godawska. Silna więź, przyjaźń między siostrami i wspólna pasja, przełożyły się również na owocną współpracę.

Główną specjalizacją naszej pracowni są wnętrza mieszkalne. Często zajmujemy się także projektami komercyjnymi takimi jak sklepy, kawiarnie czy biura.

Każdy kolejny projekt to pełne zaangażowanie i indywidualne podejście. Każdorazowo szukamy oryginalnych rozwiązań - pytamy i obserwujemy po to, by zaproponować projekty,  które będą dopasowane do stylu życia, potrzeb i upodobań Klienta.  

Równocześnie, nie zapominamy o tym, że dla wielu aranżacja i remont jest nie tylko wyzwaniem, ale i przygodą związaną z realizacją marzeń. To tutaj pomagamy naszym Klientom w tej realizacji. 

Zasada, którą kierują się projektanci iHome Studio, to chęć stworzenia wnętrz o charakterze uniwersalnym i ponadczasowym oraz osiągniecie kompromisu między wizją architekta i inwestora.

Niejednokrotnie wizja inwestora jest dla nas inspiracją, którą rozwijamy podczas trwania procesu projektowego. Ważne są dla nas jakość wybieranych materiałów, spójność  i światło we wnętrzu.

 

Współpraca z iHome Studio nie kończy się na etapie projektu- nadzorujemy ekipę remontową, dokonujemy zakupów i czuwamy nad realizacją projektu, co pozwala na minimalne zaangażowanie czasu właściciela inwestycji.

zespół projektowy.jpg

Barbara Godawska Demate

Założycielka i główna projektantka. Zamiłowanie do architektury i malarstwa towarzyszyły jej od zawsze, dlatego wybór drogi zawodowej był oczywisty. Swoją życiową pasję postanowiła połączyć z pracą,  a założenie własnej pracowni projektowej było wisienką na torcie. To tutaj od ponad dziesięciu lat tworzy niezwykłe projekty na terenie Polski i Europy. Cechuje ją niebywała wrażliwość na piękno, dbałość o detale. Inspiracje czerpie między innymi z podróży, które są nieodłączną częścią jej życia. Nieustannie się rozwija biorąc udział w licznych targach i szkoleniach branżowych. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim ogromna empatia i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klienta. Każde nowe zlecenie traktuje jak wyzwanie, którego finał ma przynieść satysfakcję zarówno klientom, jak i jej samej.

Urszula Godawska

Projekt menager i prawa ręka Barbary.

Pasjonatka grafiki i social media, a drzemiąca w niej dusza artystki, wciąż poszukuje nowych inspiracji i rozwiązań.

To dzięki jej doskonałej organizacji, wszelkie sprawy biurowe i logistyczne w Pracowni, zawsze są ogarnięte na czas. Trzyma pieczę nad sprawną realizacją każdej inwestycji oraz jakością wykonywanych prac. Wykonawcy niejednokrotnie określali ją jako nadgorliwą, ponieważ nie umknie jej uwadze, żaden, nawet drobny element nie w pełni zadowalającego wykończenia. Wraz z Barbarą, jest wsparciem dla inwestora na każdym etapie drogi od projektu do zakończenia remontu.

menager projektu.jpg
bottom of page